Дізнатись більше про нас

Більше про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Спільне українсько-грецьке підприємство «ІМТРЕКС» є оператором в сфері залізничного транспорту, має в своєму розпорядженні вагони різних типів, в тому числі фітингові платформи.
ТОВ «СУГП «ІМТРЕКС» має власний мультимодальний термінал усмт. Клевань, Рівненської області. Площа терміналу - 12 га, електрична потужність - 1,5 МВт, криті склади площею близько 5000 м2, офісні приміщення.
Основний майданчик для зберігання контейнерів зі спеціалізованим твердим покриттям, площа покриття – 8000 м2, вантажний фронт - 50 вагонів. Загальна площа твердого покриття - 25 000 м2. Допоміжний майданчикплощею 3500 м2 з вантажним фронтом обробки до 10 вагонів.
Власна під'їзна колія довжиною 2 км з примиканням до станції КлеваньРівненської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці.
В наявності козловий кран із спредером вантажопідйомністю 50 тон, крани КС вантажопідйомністю 36 тон. Також є обладнання для стафіруванняконтейнерів, перевантажувальне обладнання. На терміналі є залізничнарампа. Крім того, є підвищена колія для вивантаження інертних матеріалів із фронтом на 4 вагони. Термінал обладнаний новими автомобільними вагами (платформа 24 м, діапазон зважування – до 80 тон) та залізничними вагами(платформа 18 м). Це дозволяє зважувати транспорт будь-якого типу.
На території є власне локомотивне депо, тепловози ТГМ4Б із правом виїзду на станційні колії та ТГМ23 для здійснення маневрових робіт всередині терміналу. 
ТОВ «СУГП «Імтрекс» володіє власним автопарком контейнеровозів, має власний парк фітингових платформ. Підприємство оперує парком спеціалізованих контейнерів підвищеної місткості (з можливістю завантаження 20-футового контейнеру до 32 тон). Станція Клевань входить у план формування контейнерного поїзду «Вікінг». Термінал має вигідне географічне розташування. 
Автотранспортне сполучення: 
- національна автомобільна дорога державного значення H22 Устилуг - Луцьк - Рівне - віддаленість 2 км;
- європейський автошлях Е40 - віддаленість 25 км.
Залізничне сполучення: 
- з Польщею: прикордонна станція Ізов (пкп Ізов – Грубешів, колія 1520 мм вглиб Польщі на 395 км до станції Славкув) – тарифна відстань 191 км;
- з Білоруссю: пункт пропуску Удрицьк – тарифна відстань163 км, Заболоття– 177 км.
ТОВ «СУГП «ІМТРЕКС» пропонує співпрацю в сфері вантажних перевезень. Може надавати послуги з доставки вантажів в/з ЄвропейськийСоюз, порти Чорного та Балтійського морів, по Україні. Також є можливість доставки вантажів контейнерними поїздами в порти Чорного моря. На терміналі функціонує митна зона та Митний склад відкритого типу площею 3000 м2.
 
Запрошуємо до співпраці.