Новини галузі

IMTREX взяв участь у міжнародній виставці Trans Expo Odesa 2021

Компанія «Імтрекс» взяла участь у міжнародній виставці Trans Expo Odesa 2021, де презентували українські та іноземні технології, послуги та продукцію, корисні в тому числі і для тих, чия професійна діяльність пов’язана з залізничним транспортом.
Продукцію та послуги презентували близько 100 транспортних компаній країн Балтії, Німеччини, Англії, Туреччини, Польщі, Нідерландів, Бельгії, Швеції, України та інших держав. Тут розмістилися експонати від морських портів та суднохідних компаній, видавництв, вишів і т. ін., передає Rail.insider.
Зокрема, свої послуги представив український виробник вантажних вагонів та танк-контейнерів Дослідно-механічний завод «Карпати». Підприємство налічує 800 працівників на виробництві, здійснює ремонт та будівництво 9 моделей вагонів, виготовляє металоконструкції та ємності. Крім того, підприємство виробляє 5 моделей контейнерів різних типів і сертифікує ще 2 нові. 
Щодо залізничної тематики, представлені пристрої автоматики ТОВ «АТ-СИГНАЛ» з Харкова. Представники товариства зазначають, що підприємство функціонує на ринку 10 років. Технічний директор компанії Олег Медведчук продемонстрував роботу електронної системи рахунку осей рухомого складу. «Дана система гарантує контроль на вільних та зайнятих ділянках колії, працює при будь-якому виді тяги й стані баласту. Передбачена здатність реєструвати проходження колісних пар при швидкості руху поїздів до 250 км/год», – зазначає технічний директор. За його словами, система уже використовується на промислових підприємствах України та країн Середньої Азії. Наразі фахівці готують узгоджувальні документи для введення її в дослідну експлуатацію на мережі Укрзалізниці.
Крім того, потужні двигуни від західних виробників, які працюють на різних видах палива і експлуатуються на локомотивах у країнах Балтії, представила на виставці компанія Trans-Service-КТІ. Директор Олег Єлфімов розповів, що участь у міжнародній виставці стала знаковою, оскільки тут було підписано контракт на постачання двигуна бельгійської компанії ABC для Запорізького тепловозоремонтного заводу. З початку поточного року це третій договір про співпрацю між зарубіжним та вітчизняним партнерами.
Представник ТОВ «СУГП «Імтрекс» Андрій Левченко був спікером у тематичному блоці «Система логістичних хабів для мультимодальних перевезень» та презентував нещодавно введений в експлуатацію термінал Imtrexу Північно-Західному регіоні.